Blog

مراحل گرفتن ویزای مالدیو

by سفر به مالدیو in آوریل 23, 2018

مراحل گرفتن ویزای مالدیو را در سایت مالدیو بخوانید و همچنین شما میتوانید اطلاعات کاملی درباره پایتخت مالدیو و کامل ترین راهنمای سفر به مالدیو را در همین سایت بخوانید.

ویزای مالدیو

مالدیو جزء کشورهایی است که ایرانیان برای سفر به آن نیازی به اخذ روادید در مبدا را ندارند به همین علت ایرانیان زیادی برای بازدید از طبیعت زیبای مالدیو، آن را در راس لیست مقاصد گردشگری خود قرار میدهند. ایران و مالدیو در کشورهای متقابل سفارتخانه ای ندارند اما سفارت جمهوری اسلامی ایران درکلمبو غلاوه بر نمایندگی کشورمان در سریلانکا ، نمایندگی ایران درجمهوری مالدیو را نیز برعهده دارد.
به طور کلی سفر به این کشور دردسری از نظر قانونی ندارد و از این رو بسیار سهل الوصول است.

مدارک لازم برای ویزای مالدیو: 1. پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار  2. رزرو قطعی هتل  3. حداقل 50 دلار به ازای هر روز اقامت

ویزای فرودگاهی مالدیو

برای سفر به این کشور رویایی نیازی به مدارک خاصی ندارید و تنها باید پاسپورتتان بیش از 6 ماه اعتبار داشته باشد، ارز مورد نیاز را همراهتان باشد و حتما رزرو هتل را انجام داده باشید.
برای گرفتن ویزای فرودگاهی باید بعد از آنکه در فرودگاه مالدیو نشستید فرم ویزای مربوطه را کامل کنید. به سرعت ویزای فرودگاهی شما صادر میشود باید توجه داشته باشید که مدت ویزای توریستی مالدیو 30 روزه است. زمان اخذ ویزا هزینه جزئی بابت صدور ویزا از شما گرفته خواهد شد. صدور ویزا در مقصد باعث میشود که کشور میزبان حق اینکه برای شما ویزا صادر نکند را داشته باشد که البته این مورد بسیار نادر است.

مراحل گرفتن ویزای مالدیو

همچنین شما میتوانید سوالات خود را در همین صفحه از کارشناسان سایت مالدیو بپرسید.

Leave a Reply