Blog

کجا چی بخریم؟ / معرفی فروشگاه های خرید در مالدیو

by سفر به مالدیو in فوریه 21, 2017

از بهترین کالاهایی که می توانید در کشور مالدیو بخرید می توان به صنایع چوبی و لیف های بافته شده از پوست نارگیل، همچنین شیرینی محلی با نام باندی که با نارگیل پخته می شود و ماهی دودی و ساعت های زیبا را از فروشگاه های واقع در هتل ها و یا در شهر ماله خرید نمایید.

 

maldives shopping

مطلب پیشنهادی : 10 تصویر از مالدیو , کشور عاشقانه ها

 

کجا چی بخریم؟ / معرفی فروشگاه های خرید در مالدیو

خرید در مالدیو تجربه جالبی است. بیشتر فروشگاه های این شهر به فروش خوارو بار و اجناس اولیه مورد نیاز گردشگران می پردازند اما در همین مغازه ها می توان صنایع دستی و کالاهای دست ساز و زیبای زیادی را خریداری کرد.هم چنین می توانید از مطلب خرید سوغاتی در مالدیو استفاده کنید.

 

فروشگاه های مالدیو:

 

maldives shopping

 

بازار محلی:

این فروشگاه در ساحل شمالی ماله پشت بازار ماهی فروشان واقع شده است. در این مرکز خرید، فروشندگان در هر بخش به فروش اجناس ویژه خود می پردازند. به عنوان مثال در این مرکز خرید وسایلی که با مرجان های دریایی ساخته شده و در بخش های  دیگر انواع سبزی، میوه ها، نارگیل فروخته می شود.

چاندانه ماگو (The Chaandhanee Magu)

چاندانه ماگو (The Chaandhanee Magu) بزرگترین مرکز تجاری ماله است. معروف بودن این مرکز به این خاطر است که تمامی مراجعه کنندگان به آن می توانند کالای مورد نیاز خود را پیدا کنند و با دستانی پر از این مرکز فروش خارج شوند. بسیاری از گردشگران برای خرید سوغاتی به این مرکز مراجعه می کنند.

 

maldives shopping4

 

بیشتر کالاهای فروشی در این مرکز از کشور سنگاپور وارد شده است و به همین دلیل به آن جا بازار سنگاپور نیز می گویند. یکی از اجناس محبوب این مجموعه تجاری صنایع دستی چوبی است که با ظرافت خاصی ساخته شده است و به مینیاتور چوبی معروف است.

بازار بزرگ ماهی ماله

به گفته ی ساکنان محلی مالدیو این بزرگترین بازار فروش ماهی درجهان است. تازه ترین ماهی ها با تنوع گونه ی باور نکردنی در این مجموعه عرضه می شود. گردشگران از اولین ساعات صبح تا پایان شب برای خرید بهترین ماهی ها به این مکان مراجعه می نمایند.

 

fish-market

هم چنین می توانید از این مطلب دیدن کنید : گردشگری به سبک لاکچری در مالدیو

منبع : سفر به مالدیو

Leave a Reply